Administratorzy :)

Czegoś nie wiesz? Masz jakieś wątpliwości? Zapytaj innych.

Administratorzy :)

Postprzez bobek923 » 11 lis 2015, o 16:00

Witam.
Mam w zasadzie 4 tematy do administratorów:

1. Czy jeśli mam wykupionego pomocnika do zapisywania gołębi na lot, to on automatycznie przypisuje naszym gołębią z zaznaczonego gołębnika do zapisu nasze tipesy? Oraz czy automatycznie zapisuje on gołębie do typowania? Jeśli nie to jaki ma sens zakup tego pomocnika skoro on nie typuje nam gołębi? Co w ogóle daje późniejszy zapis?

2.Co w przypadku gdy w trakcie lotu gołębie przechodzą zmianę metody lotu? Tzn. Np. Jutro(tj. 12.11) o 8 zmienię moim gołębią średniodystansowym metodę np. z wdowieństwa na gniazdówkę, czyli gołębie którym zmienię metodę przyjmą ją dokładnie 16.11 o 8, a o 6 będzie startował pierwszy lot średniodystansowców. Czyli w tym pierwszym locie polecą gniazdówką czy wdowieństwem?

3. Co z tymi bonusami, które wszędzie pisze, że dajecie co 7-10 dni? Ostatnio dostałem bonus chyba coś koło 10 października(i wtedy też musiałem się upominać), czyli prawie miesiąc temu, a piszecie że nagrody co 7-10 dni. Pytam więc kto widzi te nagrody co 7-10 dni? Bo czytając forum jest więcej osób, które nie otrzymują od dłuższego czasu premii.

4. Co się dzieje z bonusami za aktywności, liczbę zaobrączkowanych ptaków itd? Bo moim zdaniem dziwne jest to, że np. za zaobrączkowanie 1000 młodych było chyba 5 albo 10 monet, a za zaobrączkowanie 10000 młodych jest 1.88 monety, czyli chyba coś nie tak, bo do tej pory nagrody rosły z każdym kolejnym zadaniem a tutaj taki spadek nagród?
bobek923
 
Posty: 33
Dołączył(a): 29 cze 2015, o 11:21

Re: Administratorzy :)

Postprzez bobek923 » 11 lis 2015, o 19:21

Jeszcze jedno pytanie. Dlaczego gołębie na liście w siedzibie w podglądzie są w innej kolejności niż podczas zapisu? Podczas zapisu sam ręcznie segregowałem gołebie potencjałami, a teraz są posegregowane według numerów obrączek o co chodzi? Mam nadzieje że nie ma to wpływu na 5z 50 oraz 4 z 50?
bobek923
 
Posty: 33
Dołączył(a): 29 cze 2015, o 11:21

Re: Administratorzy :)

Postprzez Administrator » 13 lis 2015, o 12:08

Powiem tak, na większość pytań odpowiedzi znajdują się na forum i w artykułach prezentowanych w grze.
Pomocnik w zapisach ma tylko dostarczyć gołębie na lot by jedną nieobecnością nie zaprzepaścić wszystkich kategorii, typował gołębi nie będzie, bo niby na jakiej podstawie ma to zrobić? To nie ma logicznego zastosowania. Metody i ich zmiany ma Pan opisane w grze i nie będę się powtarzał. Wszyscy równo dostają zdarzenie losowe, natomiast różnią się nagrody, proszę dobrze przejrzeć powiadomienia a na pewno coś się znajdzie. Bonusy za aktywność musiały zostać zmniejszone z racji tego, że ilość rozdawanych monet mnie przerosła. Kolejność ptaków ma znaczenie tylko przy tworzeniu spisu by wybrać serie, która będzie punktować w 50-tce, podczas zapisów do lotu to nie ma znaczenia i ptaki ustawiają się wg listy startowej (spisu).
Administrator
Administrator
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22


Powrót do Pomoc i pytania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron