POTY NA GIELDZIE

Czegoś nie wiesz? Masz jakieś wątpliwości? Zapytaj innych.

Re: POTY NA GIELDZIE

Postprzez Administrator » 5 sie 2015, o 10:30

Panowie, ale co złego jest teraz w giełdzie, skoro każdy z Was dołoży sobie 4-8 sztuk, zamożni nawet 20? Co chcecie tworzyć patologie, że nowi gracze muszą kupować od Was gołębie, bo Wy dochodziliście do nich ileś tam miesięcy? Nie, na tym serwerze giełda jest po to by każdy mógł się odbić od dna, a zainwestowanie przyniesie efekt. Różnica jest tylko taka, że kto kupił więcej, to ma więcej rozpłódowców, z nich w kolejnym sezonie można uchować jeszcze więcej itp itd. Jedyna zależność jest taka, że co sezon musicie wzmacniać stado i uważam to za coś normalnego w hodowli zarówno realnej jak i wirtualnej.

Ceny będą bez zmian, natomiast potencjał jest uzależniony od topowych gołębi na serwerze. Prawdopodobnie pojawią się na giełdzie gołębie z potencjałem 22.
Administrator
Administrator
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22

Re: POTY NA GIELDZIE

Postprzez eloymartinez » 5 sie 2015, o 13:17

wedlug mnie to jest chore. wykorzystalem wszystkie legi mam dobry rozplod i nie mam zadnej 22 z dobrymi widelkami a na gieldzie kupie ich sobie 10. To po co ja mam wogole hodowac?? przeciez to jest bzdura - powinien byc jakis balans , kupie 8 ale ze swoich tez powinienem miec uchowane z 8. Jak to ma wygladac, ze co sezon mam kupowac cale stado? bzdura i tyle.
eloymartinez
 
Posty: 58
Dołączył(a): 23 cze 2015, o 08:45

Re: POTY NA GIELDZIE

Postprzez eloymartinez » 5 sie 2015, o 13:21

Druga sprawa co z tego ze pojawily sie 22? to sa prawdopodobnie w 95% lotniki a rozplodowycj jest co kot naplakal a gielda nas zaleje 22 super rozplodowcami. praca hodowlana traci sens.. pracowanie nad swoim stadem skoro gielda wszystko zalatwia.
eloymartinez
 
Posty: 58
Dołączył(a): 23 cze 2015, o 08:45

Re: POTY NA GIELDZIE

Postprzez JAN AARDEN » 5 sie 2015, o 13:32

tez prowda ;)
Bądź jak gołąb! Sraj na wszystko
JAN AARDEN
 
Posty: 284
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 23:29

Re: POTY NA GIELDZIE

Postprzez Andrew » 5 sie 2015, o 13:53

Oj, mam nadzieję, że admin jednak zmieni zdanie i nie wprowadzi na giełdę tylu super rozpłodowców o mocnym pocie. Zgadzam się z eloymartinez, że trzeba to jakoś zbilansować. Miało nie być wmieniania ptaków co sezon, a na to się zapowiada.
Andrew
 
Posty: 119
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 17:13

Re: POTY NA GIELDZIE

Postprzez mistrz » 5 sie 2015, o 14:59

zeby nie wymieniac golebii co sezon musi byc wzrost potu za doswiadczenie a tego tu nie ma wiec gielda wedlug mnie ta jaka jest jest bardzo dobrym rozwiazaniem;]
mistrz
 
Posty: 66
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 17:30

Re: POTY NA GIELDZIE

Postprzez Andrew » 5 sie 2015, o 15:10

Żeby nie wymieniać, trzeba ograniczyć jak najbardziej wzrost potencjału.
Andrew
 
Posty: 119
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 17:13

Re: POTY NA GIELDZIE

Postprzez mistrz » 5 sie 2015, o 15:12

tak powstal serwer i bez sensu po 2 sezonach juz go zmieniac... bo kilku graczom to nie pasuje
mistrz
 
Posty: 66
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 17:30

Re: POTY NA GIELDZIE

Postprzez Rafał1903 » 5 sie 2015, o 18:34

elomartines jak mogłeś wykorzystać wszystkie lęgi skoro tu są one bez limitu?? to nie jest GO
Rafał1903
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 cze 2015, o 21:17

Re: POTY NA GIELDZIE

Postprzez Administrator » 6 sie 2015, o 09:26

Panowie, dalej nie rozumiecie idei. Jeśli na giełdzie nie pojawią się gołębie z potencjałem 22, to jak nowi czy słabsi gracze mają gonić czołówkę? Czy chcecie by było jak na go, tzn najwyższy potencjał tylko dla wąskiej grupy graczy? To, że co sezon wymienicie 20% stada, to też nic złego, bo mimo wymiany poziom stada będzie wyższy. Tutaj każdy gracz ma szanse na ptaka z czołowym potencjałem, a potencjał rośnie o 1 oczko na sezon. Wiadomo, że ktoś kto inwestuje co sezon będzie miał więcej topowych ptaków niż początkujący, ale tak przecież powinno być. System został tak stworzony by rywalizacja nie umierała śmiercią naturalną, a że części graczy się to nie podoba...no cóż, wszystkim nie dogodzę. :)
Administrator
Administrator
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pomoc i pytania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron