POTY NA GIELDZIE

Czegoś nie wiesz? Masz jakieś wątpliwości? Zapytaj innych.

Re: POTY NA GIELDZIE

Postprzez eloymartinez » 6 sie 2015, o 10:45

nie,Panie administratorze- dobrze Pan mowi ale to nie dziala.Prosze zeby przemyslal pan to na spokojnie. Bede musial wyminic cale stado, bo bardzo ciezko wychodowac dobrego rozplodowca a bardzo latwo go kupic,gra tanie sie nudna bo nie wazne jest czy umie sie grac i go wychodowac tylko wystarczy go sobie kupic.
Naprawde gram w duzo gier strategicznych i nawet w grach w ktorych mozna inwestowac kase i daje to ogromna przewage- bez wkladania pieniedzy zajmuje topowe miejsca.Dla nowych graczy poprostu powinny byc dobre golebie na start - jak ma glowe na karku to sobie to rozmnozy, no chyba ze ma to wygladac tak ze gramy rok czasu, wchodzi nowy,wydaje po 500zł przez dwa sezony i jest mistrzem - jesli chcecie miec gre tylko na zarobek to jest to dobra droga lecz krotko to potrwa. Gra powinna byc Ciekawa - gracz ktory umie grac + poswieca duzo czasu powinnien wygrywac ,a nie byle kto po zainwestowaniu pieniedzy i tu nie chodzi oto ze sobie nie poradze - otoz mam 25tys juz na gielde - wszystko wypracpowane z gry,ale to zabija chec gry, wybicia swojego stada rozplodowego itp.
jak tak bedzie to poprostu wydam wszystko na rozplod , pocisne ze 2 sezony i przestane grac.
eloymartinez
 
Posty: 58
Dołączył(a): 23 cze 2015, o 08:45

Re: POTY NA GIELDZIE

Postprzez ******sinopapuciaty****** » 6 sie 2015, o 11:13

Masz rację, na giełdzie mogą być topowe gołębie ale nie rozpłodowe. Gołębie rozpłodowe gracze powinni sami sobie wychować. Ten co będzie inwestował kupi sobie ale do lotu, natomiast żeby mieć mocny rozpłód musi choć trochę pomyśleć.
A na myśleniu powinna ta gra polegać- nieprawdaż, a nie ile kto ma w kieszeni.
P.S. Jak to ktoś mądry powiedział: Masz w kieszeni nie musisz myśleć, myślisz będziesz miał w kieszeni- To chyba maksyma nie do obalenia. :D
******sinopapuciaty******
 
Posty: 241
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 18:48

Re: POTY NA GIELDZIE

Postprzez Quarezma » 6 sie 2015, o 12:31

elomartinez jeśli w tym sezonie dałeś rade uzbierać 25tys. tylko i wyłącznie z gry bez inwestowania realnej kasy to jeśli ją wydasz mądrze na giełdzie to zapewniam Cię, że dasz rade uchować fajną grupkę swoich rozpłodowców
Quarezma
 
Posty: 45
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 23:49

Re: POTY NA GIELDZIE

Postprzez Paweł 379 » 6 sie 2015, o 14:55

I co z tego... kupi mnostwo ptakow s gieldy.. wychowa kilka rozplodowych..a w tym samym czasie pojawia sie znow za bezcen takie same na gieldzie...
Paweł 379
 
Posty: 57
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 21:45

Re: POTY NA GIELDZIE

Postprzez eloymartinez » 6 sie 2015, o 15:15

dokladnie tak jak mowisz.
eloymartinez
 
Posty: 58
Dołączył(a): 23 cze 2015, o 08:45

Re: POTY NA GIELDZIE

Postprzez Administrator » 6 sie 2015, o 15:18

Dobra, to wytłumaczcie mi w prosty sposób, co złego w tym, że WSZYSCY otrzymacie 2-3 pary rozpłodowe? To sprawia tylko tyle, że jesteście co sezon o DWIE pary rozpłodowe do przodu. To o czym pisze elomartinez to nic innego jak powtórka z przeszłości, z tą różnicą, że na starych serwerach dominacje trzeba było sobie zdobyć, a tu wystarczyłoby grać od początku. Nie zgodzę się też z tym, że na start gracze powinni otrzymywać jakieś super ptaki, bo to z kolei doprowadzi do tworzenia multikont, a tego nie chcemy. Dla mnie po prostu sprawa jest wyolbrzymiona, ja widzę ile macie surowców na kontach, to że zniknęły rankingi pieniędzy/monet nie oznacza, że ja ich nie widzę. Jeżeli dla kogoś jest nudne, to że musi cały czas rozwijać konto by trzymać poziom, to spoko, ale nie mamy o czym rozmawiać.

PS. Za 500 zł to sobie niewiele kupisz, a na pewno w dwa sezony nie osiągniesz wyników lotowych, bo każdy kolejny ptak z giełdy kosztuje 25% więcej od poprzedniego, więc odpal kalkulator i policz ile np kosztuje 30 gołąb tzn 350C pomnóż przez 1.25 do potęgi 29. Idąc dalej, to co proponujecie tzn tylko lotowe na giełdzie wcale nie rozwiązuje sprawy, bo przecież kto bogatemu zabroni co sezon kupować lotniki? Przecież to o nie chodzi.

Ja Wam powiem tak, część osób jeszcze nie poznała gry, a już chce ją zmieniać. Usunąć zwoływanie, bo młodzież wraca do szkół, usunąć rozpłodowe z giełdy, bo my już je mamy, a inni mieć nie muszą. Statystyka serwera pokazuje jednak, ze nie macie racji, kto rusza głową, to rozwija konto, wymienia część ptaków i idzie dalej.

PS2. Pokażcie mi te popularne gry, gdzie bez wkładu jesteście najlepsi. Założę się, że wiem coś na ten temat więcej, bo w branży jestem 15 lat, można powiedzieć, że prawie od początku gier przeglądarkowych w Polsce i jakoś nie chce mi się wierzyć, że ktoś dokłada do interesu.
Administrator
Administrator
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22

Re: POTY NA GIELDZIE

Postprzez eloymartinez » 6 sie 2015, o 15:49

ogame - tam mozesz kupic sobie wszystko ,na serwerze ganimed zajmuje 24 miejsce na mistrzoswach swiata bylem 8.
tlumacze teraz w prosty sposob. Bardzo czesto jestem online , wykorzystuje legi na maksa , na zeslzej gieldzie kupilem chyba 9 rozplodowcow , - nie udalo mi sie wychodowac nic naprawde dobrego do rozplodu , nie mam zadnej 22 z rozsadnymi widelkami by wydala 23. Jutro bedzie gielda i kupie sobie takich 10 sztuk. moim zdaniem powinien byc jakis balans ,- gielda nie powinna tak bardzo odstawac od stada ktore mamy , no chyba ze czolowy gracz ma juz 10 takich rozplodowych 22 inaczej cala praca hodowlana traci sens- bo po co hodowac? tylko po to zeby miec lotniki i je sprzedawac zeby kupic na gieldzie nowy rozplod - do tego teraz gra sie sprowadza. jesli teraz beda 22 rozplodowe to moim zdaniem jest to za duzy przeskok, chyba ze beda drogie , jest za duza roznica miedzy tym co mamy a co mozna kupic na gieldzie. Ja chcialbym zeby praca hodowlana sprawaiala przyjemnosc , ze cos fajnego wskakuje ,pozniej dokupuje cos z gieldy i gra a bynajmniej na moim koncie to wyglada tak ze zmienie stado.
eloymartinez
 
Posty: 58
Dołączył(a): 23 cze 2015, o 08:45

Re: POTY NA GIELDZIE

Postprzez eloymartinez » 6 sie 2015, o 16:05

i na moje jednak wystarczy 2x 500 zł bo to daje 2x 37500 kasy w grze i za to mozna kupic super rozplod przez 2 sezony , nie wierze ze w grze ktos jest w stanie nastukac wiecej.
eloymartinez
 
Posty: 58
Dołączył(a): 23 cze 2015, o 08:45

Re: POTY NA GIELDZIE

Postprzez Administrator » 6 sie 2015, o 23:20

eloymartinez napisał(a):i na moje jednak wystarczy 2x 500 zł bo to daje 2x 37500 kasy w grze i za to mozna kupic super rozplod przez 2 sezony , nie wierze ze w grze ktos jest w stanie nastukac wiecej.


Są tacy co nastukali dwa razy więcej, ale mniejsza o to. :)
Fajne masz założenie, kupisz 10 i wszystkie będą miały maksymalny potencjał?
Przypomnij sobie giełdę z 1 sezonu, nie myśl sobie, że zawsze będzie tak jak sezon temu czyli ptaki 21-14-10 z automatu. Giełdę reguluje ilość/jakość gołębi na serwerze i tak się złożyło, że sezon temu poziom był strasznie równy przez co rozwarstwienie ptaków na giełdzie nie miało miejsca, ale myślę, że już jutro schemat będzie bardziej zbliżony do tego z 1 sezonu, bo tak jak piszesz, nie każdy trafiał asy.
Administrator
Administrator
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22

Re: POTY NA GIELDZIE

Postprzez eloymartinez » 7 sie 2015, o 04:56

Pytanie z ciekawosci dwa razy wiecej bez zadnych inwestycji realnej kasy?
kurcze szkoda ze nie mamy zadnego podladu jak to wyglada na serwerze,jaką czolowka ma przewage w rozplodzie..
No nic,gramy dalej - zobaczymy jak to bedzie.
eloymartinez
 
Posty: 58
Dołączył(a): 23 cze 2015, o 08:45

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pomoc i pytania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron