POTY NA GIELDZIE

Czegoś nie wiesz? Masz jakieś wątpliwości? Zapytaj innych.

Re: POTY NA GIELDZIE

Postprzez Krzysztof Potrykus » 7 sie 2015, o 12:19

lug mnie 2wszystko jets okey, tylko poziom rozplodowy golebi kupionych na gieldzie i licytacjach jest za wysoki. i tyle.
Krzysztof Potrykus
 
Posty: 93
Dołączył(a): 16 cze 2015, o 19:36

Re: POTY NA GIELDZIE

Postprzez Administrator » 7 sie 2015, o 12:26

eloymartinez napisał(a):to jest racja,ale nielogiczne jest to ze niby sezon temu byly lepsze golebie na serwerze niz sa teraz.. i gielda jest teraz bardzo slaba.


Dlaczego nielogiczne? Ludzie lotują, więc i gubią, to est po prostu uzależnione od siebie. Nie do końca jest też tak, że wszystkie są gorsze, bo uniwersalne są sporo lepsze niż sezon czy dwa temu. Spójrz tak na logikę, na początku każdy miał przynajmniej 3 pary na poziomie, jedn je chomikowali, a inni pogubili, poprzednia giełda i powtórka z rozrywki, jedni postawili na rozpłód, a inni na loty. Fakty są takie, że mimo wszystko ptaki w poprzednim sezonie były całościowo słabsze niż 2 sezony wstecz. Z resztą kilka dni wałkujemy ten temat i idee giełdy, przez większość czasu byliście negatywnie nastawieni, że niby za dobra, teraz okazuje się, ze nie zawsze będzie kolorowo.
Administrator
Administrator
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22

Re: POTY NA GIELDZIE

Postprzez eloymartinez » 7 sie 2015, o 12:39

Zgadzam sie,byc moze to i dobrze, sa tego + i -, jest troche zal ze czekalo sie miesiac ciulajac kase a tu praktycznie nie warto kupywac...
+ jest taki ze sezon temu kupilem chyba 9 sztuk i maja one dla mnie teraz wielka wartosc...
akurat jest tak ze nie mam uniwerslanych to sobie kupie parke ,moze dwie i tyle.
eloymartinez
 
Posty: 58
Dołączył(a): 23 cze 2015, o 08:45

Poprzednia strona

Powrót do Pomoc i pytania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron