Zapis gołębi.

Czegoś nie wiesz? Masz jakieś wątpliwości? Zapytaj innych.

Zapis gołębi.

Postprzez VANHEE » 17 lip 2015, o 23:11

Witam, dlaczego w czasie rozpoczętej pracy nie można zapisać gołąbków na lot?
Najpierw włączyłem prace, a potem chciałem zapisać ptaki na jutrzejszy lot, a teraz kicha.
POZDRAWIAM
VANHEE
 
Posty: 13
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 17:04

Re: Zapis gołębi.

Postprzez VANHEE » 17 lip 2015, o 23:14

Dodam jeszcze, że przy pracy wyraźnie pisze-"Dziennie możesz przeznaczyć maksymalnie 6 godzin na pracę. W tym czasie nie możesz zaglądać do gołębników, ani przeglądać swojej hodowli."

Nie ma nigdzie napisane, że nie można zapisać gołąbków na lot.
VANHEE
 
Posty: 13
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 17:04

Re: Zapis gołębi.

Postprzez Techniczny » 18 lip 2015, o 01:04

Witam,
Informacja została poprawiona.
Techniczny
Administrator
 
Posty: 213
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 14:38

Re: Zapis gołębi.

Postprzez Andrew » 18 lip 2015, o 11:59

Tutaj można mieć akurat żal do administracji, bo większość z nas już przywykła do obecnej sytuacji i na czuja zapisuje się do pracy. Ale może być z tego większa afera jeżeli ktoś z czołowych graczy pominie tą informację i straci pozycję na jakimś locie. Takie rzeczy powinny funkcjonować od początku gry i powinno to być przedstawione bardzo jasno. Ja sam dopiero czytając forum dowiedziałem się, że nie da się zapisać ptaków do lotów, gdy się pracuje, bo wcześniej do pracy "szedłem" jak już w grze miałem wszystko poukładane.
Proponuje pogrubić na jakiś czas tą część informacji w grze, która dotyczy tego błędu.
Andrew
 
Posty: 119
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 17:13

Re: Zapis gołębi.

Postprzez ******sinopapuciaty****** » 18 lip 2015, o 12:29

Kod: Zaznacz cały
Proponuje pogrubić na jakiś czas tą część informacji w grze, która dotyczy tego błędu.


Czy to błąd raczej nieuwaga bo jak w realu będąc w pracy wkładasz gołebie?
P.S.
Jest jeszcze możliwośc wykupienia pomocnika,. tylko że włoży raczej na pałę a nie tak jakbyś chciał. no ale to już jest tak z pracownikami :lol:
******sinopapuciaty******
 
Posty: 241
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 18:48

Re: Zapis gołębi.

Postprzez Andrew » 18 lip 2015, o 13:36

Nieuwaga czy błąd, trochę może namieszać, a takie zaznaczenie uczuli graczy na przyszłość.
Andrew
 
Posty: 119
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 17:13

Re: Zapis gołębi.

Postprzez Techniczny » 18 lip 2015, o 15:07

Andrew napisał(a):Tutaj można mieć akurat żal do administracji, bo większość z nas już przywykła do obecnej sytuacji i na czuja zapisuje się do pracy. Ale może być z tego większa afera jeżeli ktoś z czołowych graczy pominie tą informację i straci pozycję na jakimś locie. Takie rzeczy powinny funkcjonować od początku gry i powinno to być przedstawione bardzo jasno. Ja sam dopiero czytając forum dowiedziałem się, że nie da się zapisać ptaków do lotów, gdy się pracuje, bo wcześniej do pracy "szedłem" jak już w grze miałem wszystko poukładane.
Proponuje pogrubić na jakiś czas tą część informacji w grze, która dotyczy tego błędu.


Sytuacja jeszcze wczoraj została załatwiona z Panem VANHEE przez wiadomość prywatną, wszystko skończyło się dobrze.
Techniczny
Administrator
 
Posty: 213
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 14:38

Re: Zapis gołębi.

Postprzez JAN AARDEN » 18 lip 2015, o 15:56

dobrze ze nie domagal sie uniewaznienia lotu ;)
Bądź jak gołąb! Sraj na wszystko
JAN AARDEN
 
Posty: 284
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 23:29

Re: Zapis gołębi.

Postprzez VANHEE » 19 lip 2015, o 23:48

JAN AARDEN napisał(a):dobrze ze nie domagal sie uniewaznienia lotu ;)


Nie jestem tak głupi jak "inni" :D
VANHEE
 
Posty: 13
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 17:04


Powrót do Pomoc i pytania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron